Aktualności

08-10-2017-17:15:53

Liga Sprawiedliwości walczy w takt przeróbki "Heroes"

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź filmu "Liga Sprawiedliwości". Wideo zaczyna się od sceny z Supermanem, a raczej z Clarkiem Kentem i Lois Lane.

Henry Cavill fot. Warner Bros. Entertainment Polska

Film skupia się na wspólnych działaniach Batmana (Ben Affleck), Aquamana (Jason Momoa), The Flasha (Ezra Miller), Cyborga (Ray Fisher), Superman (Henry Cavill) oraz Wonder Woman (Gal Gadot).

W nowym trailerze jako tło muzyczne wykorzystano przeróbkę jednej z najważniejszych piosenek Davida Bowiego, "Heroes". Za cover odpowiada australijska indierockowa formacja Gang of Youths. Zapowiedź z dźwiękami "Heroes" znajduje się pod tym adresem. Całej piosenki można posłuchać tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Jesse Eisenberg jako Lex Luthor oraz Amber Heard jako żona Aquamana, Mera. Oprócz nich Amy Adams ponownie wciela się w Lois Lane, Willem Dafoe gra wywodzącego się z Atlantydy, sprzymierzeńca Auqamana, Nuidisa Vulko, J.K. Simmons występuje jako komisarz Gordon, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Connie Nielsen jako królowa Hippolyta i Robin Wright w roli Antiope oraz Jeremy Irons znów gra Alfreda.

Za kamerą stanął Zack Snyder. Premierę, także w Polsce, zapowiedziano na 17 listopada.Udostępnij! Tweetnij!