Aktualności

19-10-2017-11:19:05

Jamie Cullum z legendą Manchesteru United śpiewają Disneya

Udostępnij! Tweetnij!

Do niecodziennej współpracy doszło przy okazji realizacji płyty "Jazz Loves Disney 2 - A Kind Of Magic". Jamie Cullum nagrał duet z legendarnym piłkarzem, a ostatnio głównie aktorem, Erikiem Cantoną.

Eric Cantona fot. Sixteen Films

Wokalista i francuski sportowiec połączyli siły w piosence "Be Our Guest". Utwór oryginalnie pochodzi z animacji "Piękna i bestia". Zapowiedź niezwykłego duetu można sprawdzić pod tym adresem.

- Dorastając, oglądałem Erica Cantonę grającego w futbol - opowiada Cullum. - Jest nie tylko wspaniałym piłkarzem, ale także świetnym aktorem, niezwykłą osobowością, ma wielki intelekt i jest wielkim Francuzem.

Premiera płyty "Jazz Loves Disney 2 - A Kind Of Magic" odbędzie się 10 listopada. Na krążku usłyszymy także piosenki w wykonaniu Angelique Kidjo, Selah Sue czy Laury Mvuly.

Oto tracklista:
1. Tale As Old As Time (Bebel Gilberto)
2. Someday My Prince Will Come (Imany)
3. Be Our Guest (Jamie Cullum & Eric Cantona)
4. Under The Sea (Jacob Collier)
5. Try Everything (Angelique Kidjo)
6. Steamboat Willie (The Amazing Keystone Big Band)
7. J'ai vu voler un éléphant (Thomas Dutronc)
8. So This Is Love (Selah Sue)
9. The Golden Touch (Madeleine Peyroux)
10. You'll Be In My Heart (George Benson)
11. Stay Awake (Laura Mvula)

Cullum to brytyjski wokalista i pianista, który muzykę popularną zgrabnie nasyca elementami jazzu. Sławę przyniosła mu m.in. interpretacja klasyka "Everlasting Love ", która trafiła na soundtrack do filmu "Bridget Jones II: W pogoni z rozumem". Jego ostati longplya to "Interlude" (2014).

Eric Cantona to były reprezentant Francji w piłce nożnej. Grał w klubach Olympique Marsylia, Leeds United i przede wszystkim Manchester United.

Cantona ma na koncie role w filmach "Elizabeth" czy "Szukając Erica", a ostatnio wystąpił w chorwackiej familijne produkcji "Anka".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , jamie cullum