Aktualności

12-11-2017-00:49:32

Posłuchaj soundtracku do "Ligi sprawiedliwości". Gary Clark Jr. i Junkie XL przerobili The Beatles

Udostępnij! Tweetnij!

Na tydzień przed premierą "Ligi sprawiedliwości", do sieci trafił pełen soundtrack do filmu.

Gal Gadot i Ben Affleck fot. Warner Bros. Entertainment Polska

Twórcą muzyki do obrazu jest Danny Elfman, znany z pracy przy "Pięćdziesięciu twarzach Greya", "Poradniku pozytywnego myślenia", "Buntownik z wyboru" czy "Batmanie". Ponadto w zestawie znalazł się znany już z trailera cover "Come Together" z repertuaru The Beatles, który na nowo przygotowali Gary Clark Jr. i Junkie XL oraz przeróbka klasyka Leonarda Cohena, "Everybody Knows", z którą odpowiada Sigrid. Całość można znaleźć poniżej bądź w pojedynczych klipach na kanale WaterTower Music na YouTube.

"Liga sprawiedliwości" skupia się na wspólnych działaniach Batmana (Ben Affleck), Aquamana (Jason Momoa), The Flasha (Ezra Miller), Cyborga (Ray Fisher), Supermana (Henry Cavill) oraz Wonder Woman (Gal Gadot).

W obsadzie znaleźli się również Jesse Eisenberg jako Lex Luthor oraz Amber Heard jako żona Aquamana, Mera. Oprócz nich Amy Adams ponownie wciela się w Lois Lane, Willem Dafoe gra wywodzącego się z Atlantydy, sprzymierzeńca Auqamana, Nuidisa Vulko, J.K. Simmons występuje jako komisarz Gordon, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Connie Nielsen jako królowa Hippolyta i Robin Wright w roli Antiope oraz Jeremy Irons znów gra Alfreda.

Za kamerą stanął Zack Snyder. Premierę, także w Polsce, zapowiedziano na 17 listopada.

Udostępnij! Tweetnij!