Aktualności

15-11-2017-01:14:16

Shakira doznała krwotoku ze strun głosowych. Odwołuje trasę

Udostępnij! Tweetnij!

Shakira musiała odwołać koncerty w Europie. Gwiazda poważne nadwyrężyła struny głosowe.

Shakira fot. Sony BMG

Shakira w tym roku już nie zaśpiewa na starym kontynencie. Zaplanowane na jesień występy będą musiały zostać przełożone na 2018 rok.

Za pośrednictwem Facebooka, Shakira zamieściła list do fanów, w którym wytłumaczyła, że pod koniec października doznała krwotoku z prawej struny głosowej. Do urazu doszło na jednej z prób, kiedy wokalistka przeforsowała swój instrument. Pierwotna diagnoza dawała szansę na powrót do zdrowia przed rozpoczęciem europejskiej trasy w Kolonii, ale tak się nie stało.

- Niestety, krwotok nie minął i mój koszmar trwa - napisała Shakira. - Walczę, by w pełni wrócić do zdrowia. Cierpię z powodu tych, którzy zrobili niemożliwe rzeczy, by zdobyć bilety w różnych krajach Europy. Także z powodu mojej 60-osobowej ekipy, która harowała dzień i noc, by stworzyć najlepszy show w mojej artystycznej karierze i którzy nie mogli doczekać się tych występów. I z powodu moich dzieci, które chciały zobaczyć mamę na scenie.

Cały list można przeczytać pod tym adresemhttps://twitter.com/shakira/status/930417779303477248.

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów "Whenever, Wherever", "Hips Don't Lie", "Beautiful Liar" i "Waka Waka (This Time For Africa)" oraz "Loca". Gwiazda w 2016 roku nagrała singel "Try Everything" nagrany do animacji "Zwierzogród", w którym użyczyła głosu gazeli.

Ostatnim albumem wokalistki jest "El Dorado" z maja 2017. Z krążka pochodzą singla "Chantaje" i "La Bicicleta". Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych płyt.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: shakira