Aktualności

17-11-2017-12:19:49

Natalia Szroeder w klipie Kamila Bednarka

Udostępnij! Tweetnij!

Już za tydzień ukaże się długo wyczekiwany, kolejny album Kamila Bednarka pod tytułem "Talizman". Aby osłodzić oczekiwanie, artysta udostępnił okraszony teledyskiem najnowszy singel "Jak długo jeszcze?".

Kamil Bednarek fot. Arkadiusz Żyłka

- Pracę nad utworem rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu - historii miłosnej - opowiada o "Jak długo jeszcze?" Kamil Bednarek. - Musiało upłynąć trochę czasu, aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale... Kochajcie się i nie wstydźcie tego wspaniałego uczucia.

Ballada "Jak długo jeszcze" jest trzecim singlem po "Talizmanie" i "Get Up" zapowiadającym nowy album, którego premiera przypada 1 grudnia 2017 roku. Autorem tekstu jest Kamil Bednarek. Muzykę współtworzył razem z Łukaszem Bzowskim. Teledysk swoją rolą wzbogaciła Natalia Szroeder. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Popularny wokalista reggae zapowiedział dziewięć występów, podczas których promować będzie nadchodzący album "Talizman".

Oto harmonogram trasy:

18 stycznia - Toruń, Od Nowa
19 stycznia - Poznań, B17
20 stycznia - Szczecin, DK Słowianin
26 stycznia - Warszawa, Klub Stodoła
27 stycznia - Łódź, Wytwórnia
28 stycznia - Gdańsk, Parlament
1 lutego - Rzeszów, Life House
3 lutego - Wrocław, A2
4 lutego - Katowice, Megaclub(04.02.2018).

Bilety w cenie od 59 zł do 79 zł do nabycia: Ticketclub.pl, Stodola.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletomat.pl, Biletyna.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Kamil Bednarek to polski wokalista, autor piosenek i muzyk reggae. Niegdyś przewodził grupie Star Guard Muffin, a od 2012 formacji Bednarek, z którą wydał płyty "Jestem..." (2012) i "Oddycham" (2015).Udostępnij! Tweetnij!