Aktualności

30-11-2017-21:56:02

Zobacz tańczącego Morrisseya

Udostępnij! Tweetnij!

Morrissey zaprezentował swój taneczny talent w teledysku do najnowszego singla "Jacky's Only Happy When She's Up On The Stage".

Morrissey fot. Sonic

W klipie widzimy Morrisseya w marynarce włożonej na gołe ciało tańczącego z grupą tancerzy. Nie jest to najbardziej wyrafinowana choreografia, ale widać, że muzyk się stara. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Utwór "Jacky's Only Happy When She's Up On The Stage" promuje album "Low In High School", który ukazał się 17 listopada. Materiał powstawał w studiach La Fabrique w Francji oraz Forum Studios Ennia Morricone w Rzymie. Nad brzmieniem czuwał Joe Chiccarelli, znany ze współpracy z Frankiem Zappą, The Strokes, Beckiem czy The White Stripes.

Morrissey w latach 1982 - 1987 stał wraz z Johnnym Marrem na czele zespołu The Smiths, który do dziś uważany jest za jeden z najbardziej wpływowych na angielskiej scenie alternatywnej. Od 1988 roku z powodzeniem kontynuuje muzyczną karierę jako solista. W lipcu 2014 roku ukazał się jego 10. album, "World Peace Is None Of Your Business". Anglik jest znanym i zaciekłym obrońcą praw zwierząt.

W 2017 roku premierę miał film "England Is Mine", będący biografią Morrisseya. W roli głównej wystąpił Jack Lowden ("Dunkierka").Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Morrissey