Aktualności

18-12-2017-09:54:05

Były pracownik Pentagonu współpracuje z Tomem DeLongiem

Udostępnij! Tweetnij!

Tom DeLonge, były wokalista blink-182, fascynuje się UFO i od pewnego czasu prowadzi "To The Stars Academy of Arts and Science". Do współpracy nad przedsięwzięciem łączącym naukę i rozrywkę powołał ważnego rządowego pracownika.

Angels and Airwaves fot. Archiwum Zespołu

Jak ujawnił "New York Times", rząd amerykański w latach 2007-2012 prowadził wielomilionowy projekt mający na celu badanie życia pozaziemskiego. Jednym z ważnych członków programu Pentagonu był Luis Elizondo, który teraz dołączył do akademii rockmana.

Na potrzeby programu muzyk zgromadził 2 miliony dolarów od 2 tysięcy inwestorów. "To The Stars Academy of Arts and Science" ma zajmować badaniem się rozmaitych teorii science fiction i technologii oraz badaniem UFO z naukowej perspektywy. O szczegółach przedsięwzięcia można dowiedzieć się z klipu poniżej.

Tom DeLonge opuścił szeregi blink-182 na początku 2015 roku. Wokalista i gitarzysta rozstał się z kapelą w dość burzliwych okolicznościach. Jego miejsce zajął Matt Skiba. Wokalista nie porzucił muzyki i w sierpniu 2017 roku wydał z Angels and Airwaves EP-kę "We Don't Need to Whisper Acoustic".


Udostępnij! Tweetnij!