Aktualności

29-12-2017-00:34:11

Darren Criss, Penélope Cruz i Ricky Martin opowiadają o zabójstwie Gianniego Versace

Udostępnij! Tweetnij!

Stacja FX zaprezentowała wideo promujące najnowszy serial "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story". W klipie o produkcji i swych bohaterach opowiadają m.in. Darren Criss, Penélope Cruz i Ricky Martin.

Ricky Martin fot. Sony BMG

Latem 1997 roku kreator mody Gianni Versace (Edgar Ramirez) został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą. Penélope Cruz wciela się w siostrę Gianniego, także projektantkę Donatellę, a Ricky Martin w Antonia D'Amico, partnera Versacego.

- Ludzie się bali, że ten facet po prostu zabijał gejów - mówi Ricky Martin. - Niektórzy ludzie nadal nie rozumieją, dlaczego się to wydarzyło.

- Poszukiwanie tego faceta jest największą wpadką w historii FBI - komentuje Darren Criss.

Klip z wypowiedziami twórców i fragmentami odcinków znajduje się poniżej.

Sezon "Versace: American Crime Story" składać będzie się z 10 epizodów zrealizowanych na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth. Tom Rob Smith napisał scenariusz. Premierę wyznaczono na 18 stycznia 2018 roku.

Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Trzecią odsłoną będzie "American Crime Story: Katrina".

https://www.youtube.com/embed/p7YiUT5W6mUUdostępnij! Tweetnij!