Aktualności

31-12-2017-00:02:22

Nowa muzyka Justina Timberlake'a po Super Bowl

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Timberlake dał do zrozumienia, że po Super Bowl możemy spodziewać się jego nowych nagrań.

Justin Timberlake fot. Sony Music

Timberlake niedawno zastrzegł frazę "Man of the Woods", która - jak podaje serwis TMZ - ma być użyta przy okazji płyt CD, DVD, plików muzycznych, ubrań, plakatów i koncertów. Można zakładać, że taki tytuł będzie nosiła płyta i/lub singel artysty.

Ponadto na oficjalnej stronie wokalisty, JustinTimberlake.com, widnieje jedynie tajemnicze logo składające się z liter MOTW. http://justintimberlake.com/

Popowy gwiazdor wystąpi w przerwie finału NFL 4 lutego na U.S. Bank Stadium w Minnesocie. W ubiegłych latach na Super Bowl pojawiali się Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Timberlake prowadzi też karierę aktorską. Ostatni fabularny film z jego udziałem to "Wonder Wheel" Woody'ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.Udostępnij! Tweetnij!