Aktualności

03-01-2018-09:54:45

Współpracownik Arcade Fire i Bon Iver komponuje dla Toni Colette

Udostępnij! Tweetnij!

Amerykański saksofonista Colin Stetson, znany ze współpracy z Arcade Fire czy Bon Iver, napisał muzykę do horroru "Hereditary" z Toni Collette w jednej z głównych ról.

Toni Collette fot. New Line Cinema

Film opowiada o rodzinie Grahamów, która po śmierci babci zaczyna się rozpadać. Duch seniorki wydaja się wciąż obecny. Szczególnie odczuwa to nastoletnia wnuczka Charlie, którą babcia była zawsze niezdrowo zafascynowana. Kiedy dom ogarnia terror, matka będzie musiała zmierzyć się z mroczną stroną swego dziedzictwa.

Obraz "Hereditary" pokazany zostanie na festiwalu Sundance (18-28 stycznia). W produkcji występują Toni Collette, Gabriel Byrne, Ann Dowd. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Ari Aster, dla którego to pełnometrażowy debiut. Colin Stetson skomponował muzykę do horroru.

Artysta wcześniej współpracował z Sarah Neufeld przy filmie "Blue Caprice".

Ostatnie solowe dzieło saksofonisty to "All This I Do for Glory" z 2017 roku. Muzyk znany jest z kooperacji z takimi wykonawcami jak Arcade Fire, Bon Iver, Bell Orchestre, Tom Waits, Lou Reed, Sinéad O'Connor czy The Chemical Brothers.Udostępnij! Tweetnij!