Aktualności

08-01-2018-19:37:34

Muzyk Royal Blood na płycie Turbowolf

Udostępnij! Tweetnij!

Mike Kerr z Royal Blood pojawi się gościnnie na nowej płycie zespołu Turbowolf, którą kapela przyjedzie promować w Polsce.

Royal Blood fot. Warner Music Poland

Rockman z Royal Blood wziął udział w realizacji nagrania "Domino", które trafi na nadchodzący album Turbowolf zatytułowany "The Free Life". Wokalista i basista rockowego duetu jest wielkim fanem alternatywnej formacji Turbowolf i z radością przystąpił do współpracy.

- Od dawna jestem wielkim fanem Turbowolf, a przez lata zostaliśmy przyjaciółmi - powiedział Mike Kerr. - Nagranie z nimi piosenki to dla mnie spełnienie marzeń. "Domino" to dokładnie taki utwór, jakiego oczekuję od Turbowolf jako fan.

Longplay "The Free Life" ukaże się 9 marca. Zestaw będzie następcą "Two Hands" z 2015 roku. Z nowym materiałem zespół wystąpi 30 marca we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później, 31 marca, w warszawskiej Hydrozagadce.

Debiutancki imienny longplay Royal Blood miał premierę 25 sierpnia 2014 roku. Otrzymał nominację do Mercury Prize, zdobył szczyt brytyjskiej listy i pokrył się na Wyspach platyną. Kapela w 2016 roku nagrała piosenkę "Where Are You Now" na soundtrack do serialu "Vinyl". W czerwcu 2017 roku ukazała się druga płyta Royal Blood zatytułowana "How Did We Get So Dark?".Udostępnij! Tweetnij!