Aktualności

11-01-2018-18:16:56

Serena Williams tańczy do przeboju N.E.R.D.

Udostępnij! Tweetnij!

Podobnie, jaki kiedyś "Happy" Pharrella Williamsa, tak ostatni singel jego formacji N.E.R.D"Lemon", robi w sieci karierę za sprawą kręconych przez fanów własnych wersji oryginalnego klipu. Swoje wideo przygotowała nawet Serena Williams.

N.E.R.D. fot. Sony Music

Używając #LEMONDANCECHALLENGE, można znaleźć już kilka tysięcy filmów z nowymi wersjami kawałka, w którym po raz pierwszy w historii rapuje Rihanna - w wykonaniu tancerzy amatorów, profesjonalnych choreografów a także Justina Timberlake'a czy popularniej skrzypaczki Mapy.

Od wczoraj prawdziwym hitem jest nagrane we współpracy z magazynem "Vouge" wideo z tenisistką Sereną Williams podrygującą w rytm utworu na płycie lotniska i w prywatnym samolocie. Krótki klip z drobnymi animacjami można obejrzeć tutaj.

"Lemon" promuje album "No_One Ever Really Dies", który premierę miał 15 grudnia. W realizacji materiału udział wzięli Kendrick Lamar, M.I.A., Gucci Mane czy Ed Sheeran.

N.E.R.D. to trio, w którego skład wchodzą Pharrell Williams, Chad Hugo i Shay Haley. Już pierwszy album zespołu zrobił spore zamieszanie. Longplay "In Search Of... " z września 2001 roku przyniósł grupie nagrodę Shortlist stanowiącą amerykański odpowiednik Mercury Music Prize. Kolejne dzieło, "Fly or Die" z marca 2004 roku, zapewniło takie hity, jak "She Wants to Move" czy "Maybe" z gościnnym udziałem Lenny'ego Kravitza. W 2010 roku premiery doczekał się album "Nothing".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: n.e.r.d