Aktualności

06-02-2018-15:39:13

Kuba Badach pokazuje "Wracam do siebie"

Udostępnij! Tweetnij!

Kuba Badach opublikował teledysk do najnowszego singla z płyty "Oldschool".

Kuba Badach "Oldschool" fot. Agora

Na kolejny utwór promujący dzieło wokalista wybrał numer "Wracam do siebie". To już trzeci singel z albumu "Oldschool", który właśnie otrzymał złoty status.

Za reżyserię wideo odpowiada Jacek Kościuszko. Stylowy, czarno-biały obrazek przedstawia Kubę Badach na scenie z zespołem. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Wydana 6 października 2017 roku płyta "Oldschool" Kuby Badacha dotarła na 3. miejsce OLIS-u, listy najlepiej sprzedających się w Polsce płyt.

- "Oldschool" w języku angielskim oznacza coś staroświeckiego, wywodzącego się ze "starej szkoły", tytuł mógłby więc sugerować, że napisałem i nagrałem muzykę w jakiejś konkretnej retro stylistyce, np. w stylu brzmienia lat 60. - opowiadał przed premierą artysta. - Tak jednak nie jest. Dla mnie "oldschool" jest pewnym hasłem, odnoszącym się do sposobu pisania i aranżowania piosenek. Od dziecka najbardziej poruszały mnie utwory, w których dużo się działo, gdzie ciekawe melodie osadzone były na bogatych strukturach harmonicznych spiętych wielopłaszczyznowymi aranżacjami.

Kuba Badach na koncie ma dwa Fryderyki, setki koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą gwiazd polskiej sceny oraz dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami. Najlepiej znany jest jako członek formacji Poluzjanci.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!