Aktualności

15-02-2018-22:38:00

Sound'N'Grace prezentują nowy teledysk

Udostępnij! Tweetnij!

Chór Sound'N'Grace zaprezentował teledysk do kolejnego singla pochodzącego z wydanej w 2017 roku płyty "Życzenia".

Kadr z teledysku

Klip zrealizowano do utworu "Horyzonty" nagranego wspólnie z Mateuszem Ziółko. Reżyserią zajął się Alan Kępski, a za produkcję utworu odpowiada Bartosz Zielony znany, jako TABB.

Piosenka o rozstaju dróg-momencie w naszym życiu, gdy podejmujemy decyzję, w którą stronę iść. To mogą być codzienne zmagania, ale też poważne życiowe rozdroża - gdy od naszej decyzji zależeć będzie nie tylko następny dzień, ale całe nasze życie. Symbolem tego jest przywołana w tekście literka „V”. Podejmowanie decyzji jest trudne, ale potrzebne. Jeśli coś nie działa, to możemy w tym zostać lub dokonać zmiany i iść w kierunku horyzontu - wizji czegoś lepszego - podążając za głosem intuicji. To właśnie ona podpowie nam najlepsze rozwiązanie i doda siły, skrzydeł, by ruszyć z miejsca. Powinniśmy też pamiętać, że każdą podjętą decyzję można w jakimś stopniu skorygować - więc   zawsze   jest   jakieś rozwiązanie,   a   gdy   nawet   niektóre   z   nich   bywają nieodwracalne,   to przynajmniej przynoszą bezcenne lekcje.

Album "Życzenia" ukazał się w listopadzie 2017 roki. Płytę promował singiel "100", "Sens" i "Idealnie".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!