Aktualności

19-02-2018-15:24:55

Aktorka ze "Stranger Things" w klipie Jamesa Baya

Udostępnij! Tweetnij!

Trzykrotnie nominowany do Grammy James Bay zaprezentował teledysk do najnowszego singla "Wild Love". W klipie pojawia się znana z popularnego serialu "Stranger Things" aktorka.

Natalia Dyer fot. Netflix

Do współpracy przy obrazku do "Wild Love" James Bay zaprosił Natalia Dyer, która w cyklu Netfliksa gra Nancy Wheeler. Wideo, w którym jest mnóstwo niebieskich motyli można sprawdzić poniżej. Za reżyserię odpowiada Marc Klasfeld.

- To piosenka o zakochiwaniu się - mówił wcześniej muzyk. - Coś, co czujemy, gdy po raz pierwszy spotykamy tę osobę albo coś, co rozpala się na nowo w dłuższym związku. To utwór o tęsknocie za drugą osobą. Obojętne czy to ktoś, kogo widzimy w tym samym pomieszczeniu czy - jak to było w moim przypadku - ktoś, o kim nie możemy przestać myśleć, gdziekolwiek na świecie byśmy się nie znaleźli.

Nagrany w Baltic Studios w Londynie kawałek został napisany i wyprodukowany przez Baya z pomocą jego wieloletniego przyjaciela i producenta Jona Greena oraz znanego ze współpracy z Adele czy Florence and The Machine, Paula Epwortha, który doszlifował całość.

James Bay to uosobienie współczesnej rockowej gwiazdy. Po wydaniu debiutu "Chaos And The Calm" (2015), na którym znalazły się kawałki "Hold Back The River" i "Let It Go" - Bay został nominowany do Grammy w trzech kategoriach. Z kolei w Wielkiej Brytanii krążek otrzymał miano Najlepszego Albumu Nowego Artysty. Płyta rozeszła się w nakładzie 3,5 miliona, do czego należy dodać 2,7 miliarda streamów na całym świecie. Bay został też wyróżniony nagrodą Critics Choice podczas gali BRIT, doceniony przez magazyn "Q" i kapitułę Ivor Novello oraz nominowany do MTV Europe Music Awards i MTV Video Music Awards. Nie pominięto go także w Australii, gdzie zdobył statuetkę dla Najlepszego międzynarodowego artysty.

James Bay może również pochwalić się wyprzedanymi koncertami i udziałem w największych festiwalach, a także nową wersją swojej piosenki "Running" nagranej na rzecz charytatywnej akcji Sports Relief w 2016 roku czy wspieraniem non-profitowej organizacji Wateraid. Zaprojektował ponadto kolekcję odzieży dla Topman, a firma Epiphone wypuściła limitowaną edycję gitar jego imienia.

Natalia Dyer ostatnio zajęta była na planie "Mountain Rest".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: james bay