Aktualności

20-02-2018-00:03:00

LemON, Mavi Phoenix, Smolasty i wielu innych na Enea Spring Break

Udostępnij! Tweetnij!

Kolejni wykonawcy dołączają do składu Enea Spring Break (19-21 kwietnia, Poznań).

LemON fot. Warner Music Poland

Na festiwalu zagra między innymi niezwykle popularny zespół LemON z charyzmatycznym wokalistą Igorem Herbutem, Mavi Phoenix - młoda raperka z Austrii uważana za nadzieję hip-hopu, Smolasty dający nowe życie polskiemu R&B, zjawiskowe Tęskno oraz nowy projekt Piotra Banacha (założyciela formacji Hey) czyli BAiKA.

Pełna lista wykonawców dołączających do składu prezentuje się następująco:

LemON
Smolasty
Mavi Phoenix
Tęskno
BAiKA
Komos
Ketha
Chevy
Czerwone Świnie
M8N plays ULSSS
Smash
Part Of The Kitchen
The Heavy Clouds
Janka
P.Unity

Karnety już w sprzedaży, kosztują tylko 95 zł. To jedyna okazja by w takiej cenie zobaczyć podczas jednej imprezy takich wykonawców jak Kortez, Pro8l3m, O.S.T.R., Otsochodzi, Grubson, LemON, Natalia Kukulska czy Jazzband Młynarski-Masecki. Przypominamy, że poprzednie edycje festiwalu były wyprzedane.

Piąta już edycja największej imprezy showcase'owej w Polsce odbędzie się od 19 do 21 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w latach 2016 i 2017, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.Udostępnij! Tweetnij!