Aktualności

23-02-2018-06:08:45

Remiksy utworów Snowman

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Snowman, przygotował kolejną porcję muzyki dla swoich fanów - zbiór remiksów utworów z płyty "Gwiazdozbiór" zatytułowany "Reworked & Remixed".

Snowman fot. Kayax

Zestaw dostępny będzie w wersji cyfrowej i serwisach steamingowych od 23 lutego. Wydawnictwo zawiera: "Mów do mnie" zmiksowany przez QLHEAD, An On Bast i Phila Hollinsa ("Mów do mnie" QLHEAD remix, "Mów do mnie" An On Bast remix, "Mów do mnie" Phil Hollins remix) oraz największy przebój z płyty, utwór "Znów jesteś sobą" w remiksie TRE oraz CJ Viann ("Znów jesteś sobą" TRE remix , "Znów jesteś sobą" CJ Viann edit i CJ Viann club edit). Zapowiedź dzieła można znaleźć poniżej.

Formacja, której wokalistą jest Michał Kowalonek (także Myslovitz) wydała ostatni album "Gwiazdozbiór" w maju 2017 roku.

- Zależało mi na tym, żeby nowa płyta była trochę od serca, trochę do tupania nogą - wyjaśniał w rozmowie z Czwórką frontman. - Emocje starałem się zapisać w słowach, w brzmieniu postawiliśmy na bujający groove. To efekt moich przemyśleń po zagranicznych koncertach, które sam grałem, albo które oglądałem.

Snowman miesza awangardę, post rock, jazz i psychodelię. Zadebiutowali krążkiem "Lazy" w 2008 roku. Uznanie przyniósł im jednak kolejny longplay, "The Best Is Yet To Come" (2011), promowanym przez przebojowy singel "Niezmiennie".

W 2012 roku Michał Kowalonek został wokalistą Myslovitz.

Udostępnij! Tweetnij!