Aktualności

27-02-2018-13:34:53

Bella Thorne chce żebyście z nią poszli

Udostępnij! Tweetnij!

Bella Thorne opublikowała kolejną piosenkę z filmu "Midnight Sun".

Bella Thorne fot. Warner Bros. Entertainment Polska

"Walk With Me" jest jednym z pięciu utworów, jakie aktorka i wokalistka nagrała do romantycznego filmu "Midnight Sun". Wcześniej artystka zaprezentowała klip do piosenki "Burn So Bright". Nowej kompozycji można posłuchać poniżej.

Bohaterką obrazu jest 17-letnia Katie (Bella Thorne), która dni musi spędzać w domu, gdyż nawet najmniejsza dawka słonecznego światła może byś dla niej śmiertelna. Nie przeszkodzi jej to jednak w letnim romansie z Charliem (Patrick Schwarzenegger). Za reżyserie odpowiada Scott Speer, a za scenariusz Eric Kirsten. Premierę w USA wyznaczono na 23 marca.

Bella Thorne znana z "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" próbuje regularnie godzić karierę aktorską z wokalną. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki "Made in Japan" (2012) i "Jersey" (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel "Just Call".

Niedawno można ją było oglądać w serialu "Famous in Love".

Patrick Schwarzenegger to syn Arnolda, który postanowił jak ojciec zostać aktorem. Na koncie ma udział w produkcjach "Długa droga do domu", "Królowe krzyku", "Bez miłości ani słowa" czy "Jeszcze większe dzieci".

Udostępnij! Tweetnij!