Aktualności

12-04-2018-21:11:00

Posłuchaj nowego singla Adama Stachowiaka

Udostępnij! Tweetnij!

Uczestnik VII edycji programu Voice of Poland, Adam Stachowiak powraca z nowym singlem. Po sukcesie hitów "Mamo" i "Wracam co noc" przyszedł też czas na kolejny utwór.

Kadr z teledysku

"Nowy singiel "Utopieni" to historia poznania mojej żony, zamknięta w niepowtarzalnych brzmieniach gitar, emocjach i gatunkach muzycznych, towarzyszących mi przez całe życie," mówi Adam. "Anioła, o którym wspominam, mogliście poznać w utworze "Mamo". Spotkaliśmy się dawno, zupełnie przypadkowo w jednej z hotelowych restauracji. Napisałem ten numer w podziękowaniu dla niej i na pamiątkę dla nas. Cieszę się, że w końcu zgodziła się wystąpić w tej roli - nie wyobrażałem sobie nikogo na jej miejscu. W klipie wystąpił także cały mój zespół i najbliżsi przyjaciele, za co jestem po stokroć wdzięczny!"

Efekty współpracy prezentujemy w odtwarzaczu poniżej. Za słowa do piosenki odpowiada Adam Stachowiak, muzykę stworzył Michael Bear.Adam Stachowiak to 20-letni wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. W programie The Voice of Poland występował w drużynie Tomsona i Barona, jednak odpadł jeszcze przed odcinkami na żywo.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!