Aktualności

20-04-2018-00:20:00

Myslovitz z nowym wokalistą. Michał Kowalonek opuścił zespół

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Myslovitz poinformował, że rozpoczyna współpracę z nowym wokalistą. Tym samym pożegnał się z Michałem Kowalonkiem, który dołączył do zespołu zaraz po odejściu Artura Rojka.

Myslovitz/Facebook

"Od dłuższego czasu nasze wyobrażenia o funkcjonowaniu zespołu oraz wspólnym tworzeniu muzyki przestały być zbliżone, a wręcz stały się rozbieżne. Dlatego podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu współpracy. Michał - dziękujemy za 6 pełnych przygód lat, za koncerty i wspaniałe przeżycia," czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym na temat odejścia Michała Kowalonka z Myslovitz.

Podczas tegorocznych koncertów Myslovitz na wokalu reprezentował będzie Łukasz Lańczyk z zespołu Lorein. Zastąpi on Kowalonka, który jest także członkiem zespołu Snowman.

Dyskografię Myslovitz zamyka wydany w 2013 roku album "1.577". Była to pierwsza, i jak do tej pory jedyna, płyta Myslovitz nagrana po odejściu Artura Rojka. Dyskografię zespoły Snowman zamyka wydany w 2017 roku album "Gwiazdozbiór", zaś zespół Lorein wydał w 2017 roku album "Złamania".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!