Aktualności

23-05-2018-10:27:47

Linia Nocna rozgrzeje przed Haim

Udostępnij! Tweetnij!

Elektroniczny duet Linia Nocna rozgrzeje publiczność przed koncertem tria Haim, który odbędzie się 7 czerwca w warszawskiej Stodole.

Haim fot. Archiwum zespołu

Grupę Linia Nocna tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 singlem "Znikam na chwilę", za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na "Chilloutowy utwór roku 2017". Jesienią Linia Nocna supportowała Kari w czasie jej trasy koncertowej "I am Fine" oraz Kubę Badacha i jego "Oldschool" w warszawskim Teatrze Roma. Zespół wystąpił także w ramach Warsaw Music Week. W listopadzie swoją premierę miał drugi singel "Nad Wisłą". W piosence, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, wyraźnie słychać inspiracje miastem i jego dźwiękami, co jest charakterystycznym elementem twórczości zespołu. 16 marca na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej "Znikam na chwilę" (Wydawnictwo Agora) z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości.

Wraz z ogłoszeniem supportu, organizator proponuje specjalną ofertę - 2 bilety w cenie 1. Szczegóły tutaj. https://bit.ly/2BB5A6e

Debiut grupy Haim to "Days Are Gone" z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream. W lipcu 2017 roku trio wydało drugi album, "Someting To Tell You". Longplay uplasował się na 2. pozycji w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA.


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!