Aktualności

13-07-2018-22:45:18

Akustyczne nagranie Muse

Udostępnij! Tweetnij!

Matt Bellamy zamieścił na Twitterze i Instagramie nowy, akustyczny numer Muse.

Muse fot. Warner Music Poland

Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalista rockowego tria postanowił podzielić się nową piosenkę zatytułowaną "Something Human". - To pierwszy utwór, jaki napisałem po trasie "Drones" - wyjaśnia frontman. Akustycznego kawałka można posłuchać poniżej.

Przypomnijmy, że w lutym 2018 roku Muse zaprezentowali singel "Thought Contagion" zapowiadający nadchodzącą płytę kapeli. Nad brzmieniem piosenki czuwali Rich Costey i członkowie formacji.

Muse, któremu przewodzi Matthew Bellamy, zadebiutowali w 1999 roku albumem "Showbiz". Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery "Uno" i "Sunburn". Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory "New Born", "Bliss" i "Plug In Baby", które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu "Origin of Symmetry". Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem "Absolution". Płyta, na której znalazły się nagrania "Time Is Running Out" i "Hysteria" zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to "Black Holes and Revelations" (2006), "The Resistance" (2009), "The 2nd Law" (2012) i ostatni "Drones" (2015).