Aktualności

16-07-2018-16:27:35

Bemy polskim supportem Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Poznaliśmy polski support, który 11 i 12 sierpnia zagra przed Edem Sheeranem na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to zespół Bemy.

Ed Sheeran fot. Dan Curwin

Zespół Bemy założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców mają polskie pochodzenie. Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music. W czerwcu 2013 wrócili do Polski i wzięli udział w programie "Must Be The Music". Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę "Grizzlin" wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego. Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii debiut roku. Pochodzący z wydawnictwa singiel "Oxygen" spotkał się z sympatią samego Eda Sheerana. Obecnie Bemy pracują nad swoim drugim albumem, a pierwszy singel pojawi się już tej jesieni.

Oprócz zespołu Bemy w charakterze supportów podczas koncertów Eda Sheerana na PGE Narodowym wystąpią również wcześniej ogłoszeni Anne-Marie i Jamie Lawson.

Zbliżające się koncerty Eda Sheerana 11 i 12 sierpnia mają status wyprzedanych. Bilety na wydarzenia organizowane przez agencję Charm Music zostały wykupione w niespełna godzinę. Przypomnijmy, że Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się wówczas w tydzień.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bemy