Aktualności

02-09-2018-23:12:00

Alvaro Soler z nowym singlem i lyric video autorstwa Polki

Udostępnij! Tweetnij!

Na tydzień przed premierą nowej płyty Alvaro Soler zaprezentował kolejny utwór, który się na niej znalazł. Premiera piosenki została połączona z premierą lyric video, które stworzyła Polka. Prywatnie fanka Alvaro.

Kadr z teledysku

Nowa piosenki nosi tytuł "Puebla". Autorką lyric video jest Matti, dziewczyna, którą kilka lat temu Alvaro poznał podczas występu w Polsce. Efekty ich współpracy można podziwiać w serwisie YouTube. Album "Mar de Colores" ukaże się już 7 września.

https://www.youtube.com/embed/yiYlRCVC79U

Hiszpański wokalista podbił serca Polaków w 2014 roku - jego singel "El Mismo Sol" był najczęściej granym utworem przez polskie stacje radiowe. Wydany rok później album "Eterno Agosto" pokrył się aż trzykrotnie platyną, a piosenki z tej płyty - "Sofia", "Agosto" czy "Animal" - przez długie tygodnie okupowały najwyższe miejsca na listach przebojów. Wielkim hitem okazał się też utwór "Libre" nagrany w 2016 r. w duecie z Moniką Lewczuk. Obecnie ma ponad 800 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i 1,7 miliona subskrybentów, do tego należy dodać 390 milionów streamów na Spotify, gdzie utwór "Sofia" znalazł się w Top 100 w rankingu globalnym.
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!