Aktualności

04-09-2018-08:00:00

6 premier na początek września. Na te płyty warto czekać!

Okładki omawianych albumów

Podziel się na facebooku!

Na jakie płyty warto zwrócić uwagę we wrześniu? Kto, i w jakim stylu, otworzy jesień 2018 roku? Oto pierwsza część tekstu poświęcona muzycznym premierom tego miesiąca. Na liście zarówno albumy zagraniczne, jak i polska premiera.

7 września

Lenny Kravitz - Raise Vibration

Lenny Kravitz wraca z jedenastym studyjnym albumem. Tworząc album muzyk założył sobie, że stworzy album eklektyczny. "Raise Vibration" to z jednej strony album niepozbawiony wpływów funku, z drugiej strony nie brakuje na nim dźwięków country i pięknych ballad. Lenny, jako człowiek orkiestra, większość instrumentów nagrał sam, jednak mógł liczyć także na wsparcie swojego wieloletniego współpracownika, gitarzysty Craiga Rossa. 

Album ukazuje się na CD, podwójnej płycie analogowej oraz w postaci plików cyfrowych. Artysta przygotował również wersję deluxe z myślą o najwierniejszych fanach i kolekcjonerach. Na płycie znajdzie się dwanaście kompozycji.

7 września

Paul McCartney - Egypt Station

Po czterech latach od poprzedniego albumu, niekwestionowana legenda muzyki powraca z nowym krążkiem. Album "Egypt Station" wyprodukował ceniony producent muzyczny Greg Kurstin. Wydawnictwo zapowiadane jest, jako "fascynująca podróż", która zaczyna się instrumentalnym "Station I" i kończy "Station II". Paul zaprasza do świata historii, utworów niby klasycznych, ale niepozbawionych współczesnych melodii. Wszystko ubrane zostało w teksty, z których słynie Paul McCartney - wrażliwe i wyjątkowe.  

7 września

Michał Szpak - Dreamer

Z nowym studyjny krążkiem powraca Michał Szpak. Płyta zatytułowana "Dreamer" to wydawnictwo zróżnicowane, brzmiące nowocześnie, świeżo, ale czerpiące inspiracje z dobrych tradycji muzycznych. Album wydany zostanie w dwóch wersjach - podstawowej i rozszerzonej. Ta druga to zbiór aż 16 utworów, w tym aż sześciu nagrań koncertowych. Całość zapowiada utwór "Don't Poison Your Heart", który zadebiutował jesienią 2017 roku.

14 września

Alvaro Soler - Mar De Colores

W drugi piątek września ukaże się drugi studyjny album uwielbianego przez polską publiczność Alvaro Solera. Na albumie "Mar De Colores" znajdzie się dwanaście piosenek. Całość zwiastuje utwór "La Cintura".

14 września

Good Charlotte - Generation Rx

W przyszłym roku zagrają pierwszy w karierze koncert w Polsce. We wrześniu wydadzą nową studyjną płytę, na której znajdzie się dziewięć utworów. Piosenki z "Generation Rx" skupione są wokół problemów współczesnej młodzieży - opowiadają o wyobcowaniu, braku nadziei na dobrą przyszłość czy kłopotach w odnalezieniu się pośród rówieśników. Produkcją albumu zajęli się Zakk Cervini oraz gitarzysta i wokalista zespołu, Benji Madden.

14 września

Tony Bennett & Diana Krall - Love Is Here To Stay

Tony Bennett cały czas jest głodny muzyki i nowych dźwięków. Tym razem do współpracy zaprosił piękną i utalentowaną Dianę Krall. Efektem jest album zatytułowany "Love Is Here To Stay", wyraz uznania dla twórczości Georga i Iry Gershwinów. Produkcją albumu zajęli się Dae Bennetta i Billa Charlapa z Dannym Bennettem w roli producenta wykonawczego. Na albumie znajdzie się dwanaście utworów, w tym po jednej piosence, na której każdy z artystów występuje solo.

źródło: Ania/Koncertomania.pl
04-09-2018-08:00:00

Podziel się na facebooku!


newsy.