Aktualności

17-09-2018-20:50:05

Jason Mraz i Meghan Trainor chcą być więcej niż przyjaciółmi

Udostępnij! Tweetnij!

Jason Mraz i Meghan Trainor opublikowali teledysk do piosenki "More Than Friends".

Meghan Trainor fot. Sony Music

Kompozycja "More Than Friends" pochodzi z albumu "Know." Jasona Mraza, który ukazał się 10 sierpnia 2018 roku. Za teledysk odpowiada Darren Doane.

Jason Mraz niedawno zadebiutował w musicalu "Waitress". Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single "All About That Bass". Piosenka o wyzwolonych kobietach, nie wstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 Platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Warto dodać, że "All About That Bass" pokrył się w Stanach Zjednoczonych diamentem, który to status przed nią zdobyło tylko 15 innych piosenek w historii.
Udostępnij! Tweetnij!