Aktualności

15-10-2018-13:17:00

LP zapowiada nowy album. Poznaj szczegóły!

Udostępnij! Tweetnij!

Po premierze dwóch nowych piosenek nadszedł czas na ujawnienie szczegółów nowego albumu. Amerykańska wokalistka i autorka piosenek LP na grudzień zaplanowała premierę swojej nowej studyjnej płyty.

Okładka albumu fot. Magic Records

Album zatytułowany "Heart To Mouth" ukaże się 7 grudnia. Na płycie znajdą się takie single, jak wydane w ubiegłym tygodniu "Recovery" i zaprezentowany kilkanaście tygodni temu "Girls Gone Wild".

- Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało zaistnieć całe miasto pełne ulic, które wymagały mojej uwagi. Teraz czuję, że mam jedną, główną autostradę do komunikowania emocji. Bez względu na to, czy są to bardziej smutne piosenki czy wielkie hymny, wszystkie mają to samo źródło - powiedziała LP.

Tracklistę albumu prezentujemy poniżej, zaś okładkę można zobaczyć obok. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży - tutaj.

1. Dreamcatcher

2. When I’m Over You

3. One Night In the Sun

4. Girls Go Wild

5. Recovery

6. The Power

7. Dreamer

8. House On Fire

9. Hey Nice To Know Ya

10. Die For Your Love

11. Shaken

12. Special


Dyskografię LP zamyka wydany w 2016 roku album "Lost on You". Płyta pokryła się w Polsce platyną. Płytę promował megahit o tym samym tytule.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: LP