Aktualności

24-10-2018-22:34:58

William Shatner śpiewa "Cichą noc" z Iggy Popem

Udostępnij! Tweetnij!

William Shatner opublikował "Cichą noc" ze świątecznego albumu "Shatner Claus: The Christmas".

William Shatner "Shatner Claus: The Christmas" fot. Archiwum

William Shatner kontynuuje swoje muzyczne zainteresowania. Tym razem aktor znany z tego, że nagrywa dość alternatywne progresywne albumy przygotował płytę ze świątecznymi piosenkami. Album nieco różni się od klasycznej płyty bożonarodzeniowej biorąc pod uwagę listę gości. Są to Henry Rollins, Brad Paisley, Iggy Pop, Mel Collins oraz Judy Collins.

Album ukaże się 26 października.

William Shatner, znany głównie z serialu "Star Trek", gdzie grał kapitana Kirka, pierwszą płytę zatytułowaną "The Transformed Man" wydał w 1968 roku. Jego ostatni album to "Ponder the Mystery" z 2013 roku.

Iggy Pop to wpływowy punkowy twórca, choć w swej wieloletniej karierze sięgał po rock, new wave, jazz czy blues. W 2010 razem z zespołem The Stooges został wprowadzony do Rock and Roll Hall Of Fame. 71-latek ostatnio nagrał z Danger Mouse'em nominowany do Złotego Globu numer "Gold" do tak samo zatytułowanego filmu z Matthew McConaugheyem oraz z Oneohtrix Point Never "The Pure and the Damned" do obrazu "Good Time" z Robertem Pattinsonem i Jennifer Jason Leigh. Wystąpił też w najnowszym dziele Terrence'a Malicka, "Song to Song".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!