Aktualności

16-11-2018-10:55:57

Michał Szpak śpiewa o marzycielce

Udostępnij! Tweetnij!

Michał Szpak zaprezentował kolejny singel z ostatniego albumu "Dreamer". Tym razem jest to tytułowy "Dreamer (Thanks To You My Friends)".

Michał Szpak fot. Archiwum

Po singlach "Don't Poison Your Heart", "King Of The Season" i "Rainbow" przyszła pora na tytułowy singel z albumu "Dreamer". Pełny tytuł nowego numeru to "Dreamer (Thanks To You My Friends)". 

Wszystkie utwory pochodzą z wydanego 7 września albumu "Dreamer", który od razu zadebiutował na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Już 30 listopada płyta ukaże się na winylu. Będzie to pierwszy album Michała Szpaka, który zostanie wydany na czarnym krążku. Na winylu znajdą się wszystkie utwory, które znalazły się podstawowej edycji album "Dreamer". Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała Szpaka, jego poprzedni album "Byle być sobą" również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się podwójną platyną. 

Promując najnowszy album Szpak koncertuje po Polsce. W grudniu tego roku odbędzie się jeszcze kilka koncertów w ramach "Dreamer Tour", a kolejne zaplanowano na początek 2019 roku. Informacje o wszystkich koncertach, ich datach oraz cenach biletów są dostępne tutaj.Udostępnij! Tweetnij!