Aktualności

12-01-2019-15:58:00

Rusowicz i Uniatowski w klipie z filmu Kogel Mogel

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się teledysk do nowej wersji piosenki "Szukaj mnie" w wykonaniu Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego, która promuje film "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Kinowa premiera już pod koniec miesiąca.

Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski fot. materiały prasowe

- "Szukaj mnie" to ponadczasowy hit. Zarówno piosenka w latach 80 jak i teraz niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, który chwyta za serca wszystkich - mówi Ania Rusowicz. - Według mnie w Polsce nie ma nikogo, kto by nie znał tego utworu lub filmu "Kogel Mogel" i pochodzących z niego kultowych cytatów. Cudowny powrót wspomnień w nowym wydaniu.

– W teledysku delikatnie puszczamy oko do widza naszą stylizacją, chcemy się wpasować w klimat lekkiej komedii, choć do pracy podeszliśmy już całkiem serio - dodaje Sławek Uniatowski. - Ciekawe jest to, że podczas nagrywania zacząłem po prostu mówić do mikrofonu, co miało być trochę śmieszne, a zarazem przełamywać motyw znany z melodii francuskich z lat 60. Uśmialiśmy się więc podczas nagrywania tego parlando. Z Anią Rusowicz fantastycznie się współpracuje, jest moją dobrą koleżanką od wielu lat. Występowaliśmy razem wielokrotnie, rozumiemy się bez słów, a praca z nią jest ogromną przyjemnością.

Komedia "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" trafi na ekrany polskich kin 25 stycznia. W filmie zagrali m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, czyli Kaśka, Ewa Kasprzyk (pani Wolańska), Zdzisław Wardejn (pan Wolański) oraz Katarzyna Skrzynceka, Maciej Zakościelny (Piotruś) i Aleksandra Hamkało.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!