Aktualności

14-02-2019-15:01:57

Karen O śpiewa Smashing Pumpkins dla Hanny

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się zwiastun seriali Amazona "Hanna".

Esme Creed-Miles fot. Amazon

W klipie słychać Karen O śpiewającą cover utworu The Smashing Pumpkins "Bullet with Butterfly Wings". Karen O przygotował oprawę muzyczną dla całego serialu.

Serial Amazona jest adaptacją filmu z 2011 roku. Bohaterką jest Hanna wychowywana przez ojca, byłego agenta CIA na zawodową zabójczynię. Odcięta od cywilizacji, życie spędzą w mroźnej głuszy trenując, ucząc się języków i zdobywając teoretyczną, encyklopedyczną wiedzę.

David Farr, który pracował przy obrazie z 2011 roku, napisał scenariusz do serialu. Mireille Enos ("Blef") wcieli się w Marissę, bezwzględną agentkę wspinającą się po szczeblach kariery w CIA. Kobieta skrywa jednak pewien sekret, który ujawnić mogą Hanna i jej ojciec Eryk. Joel Kinnaman pojawi się jako bezkompromisowy żołnierz i najemnik, który przez 15 lat wychowuje i trenuje swą córkę w lasach w północnej Polsce. Esme Creed-Miles pojawi się jako Hanna.

Premiera cyklu przewidziana jest na 29 marca.

Trio Yeah Yeah Yeahs, którego frontmanką jest Karen O, ma na koncie cztery studyjne longplaye, z których ostatni to "Mosquito" wydany 16 kwietnia 2013 roku. Dyskografię wokalistki uzupełnia solowy album "Crush Songs", który ukazał się we wrześniu 2014 roku.

Udostępnij! Tweetnij!