Aktualności

14-02-2019-16:57:00

Yungblud, Halsey i Travis Barker we wspólnym utworze!

Udostępnij! Tweetnij!

Yungblud, Halsey i Travis Barker zaprezentowali wspólny utwór. Co wyszło z tego połączenia?

Yungblud, Halsey i Travis Barker fot. Universal Music Polska

Efektem jest singiel "11 Minutes", za którego produkcję odpowiadają Matt Schwartz (Cold War Kids, Kylie Minogue), Zakk Cervini (Good Charlotte, Mayday Parade) i Chris Greatti (Grimes, Black Veil Brides).

"Piosenka to historia perfekcyjnej tragedii, która odzwierciedla obraz współczesnej miłości w naszym społeczeństwie. Jesteśmy tak skoncentrowani na tym, co będzie dalej, że nie potrafimy spojrzeć na to, co mamy przed oczami. Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele posiadamy, dopóki ktoś nam tego nie odbierze," powiedział Yungblud.


"Praca z Halsey i Travisem to spełnienie pie***onego marzenia. Każdy z nas jest rockowym dzieciakiem. Dorastaliśmy przy takiej muzyce. Spotkaliśmy się w studiu i postanowiliśmy dodać nowoczesnego sznytu do inspiracji sprzed lat," dodał.

Yungblud, który naprawdę nazywa się Dominic Harrison, gra na gitarze, basie, pianinie oraz perkusji. Po raz pierwszy sięgnął po gitarę jako dwulatek, a w wieku 10 lat pisał autorskie piosenki. W 2018 roku ukazał się jego debiutancki album „21st Century Liability”. W styczniu 2019 artysta zagrał wyprzedany koncert w Warszawie.

W listopadzie wróci do Stolicy, aby zagrać w Proximie. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży - tutaj.
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!