Aktualności

13-03-2019-20:04:42

Bardzo zimna woda Walking On Cars

Udostępnij! Tweetnij!

Brytyjski zespół Walking On Cars zaprezentował klip do piosenki "Coldest Water".

Walking On Cars fot. Universal Music Polska

"Coldest Water" zapowiada najnowszy album formacji, zatytułowany "Colours". Premiera krążka zaplanowana jest na 12 kwietnia. Kilkanaście dni później w Poznaniu zespół zaprezentuje materiał na żywo w ramach Enea Spring Break Festival.

"Coldest Water" opowiada o problemie wokalisty, Patricka Sheehy’ego, z alkoholem. Muzyk wcześniej nie wypowiadał się o tej sprawie, gdyż chciał, by to muzyka mówiła za siebie. Jak wyjaśnia artysta, "Coldest Water" prezentuje rozterkę jego umysłu: walkę o to, by zostać trzeźwym, a z drugiej strony skłonność do sabotowania wszystkiego.

- Nigdy nie potrafiłem wyjść na jednego drinka na miasto. Musiałem albo zostać w domu albo obudzić się gdzieś w krzakach – tłumaczy Sheehy, który od pięciu lat żyje w trzeźwości i może spojrzeć na wszystko z odpowiednim dystansem, a wręcz uśmiechem.

"Colours" to drugi album w dorobku Walking On Cars. Nagrania odbyły się m.in. w legendarnym studiu RAK w Londynie oraz w Angelic Studios, gdzie The 1975 nagrywali swój ostatni krążek.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!