Aktualności

19-05-2019-15:37:00

Roksana Węgiel prezentuje okładkę debiutanckiej płyty. Premiera w czerwcu!

Udostępnij! Tweetnij!

W czerwcu ukaże się jedna z najbardziej wyczekiwanych krajowych premier muzycznych tego roku. Mowa o debiutanckiej płycie Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji The Voice Kids, której utwór nie znika z list popularności w Polsce.

Okładka albumu

Na płycie znajdzie się 13 utworów, a wśród nich takie hity jak "Anyone I Want To Be", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję", których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń. Album ukaże się 7 czerwca. Okładkę prezentujemy obok.

https://www.youtube.com/embed/sIwOREfEZ7k

14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono prawie 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 6 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego "Hotel Transylwania 3", w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

 Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu "Anyone I Want To Be" biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 40 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany "Manu. Bądź sobą". W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 

12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel "Lay Low", który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!