Aktualności

30-05-2019-11:58:00

Męskie Granie 2019. Poznaliśmy skład Orkiestry! Posłuchaj singla!

Udostępnij! Tweetnij!

Już w lipcu startuje najpopularniejsza, najbardziej rozchwytywana wakacyjna trasa koncertowa - Męskie Granie 2019. Właśnie poznaliśmy skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestra oraz tegoroczny utwór promujący trasę.

Materiały prasowe

W tym roku na czele Orkiestry staną: Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek, Igor Walaszek oraz Krzysztof Zalewski, a całość promuje piosenka "Sobie i Wam".  Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, muzykę skomponowali Marcin Macuk i Katarzyna Nosowska.

- Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. – W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy – dodaje Kierlik.

Trasa koncertowa Męskie Granie 2019 startuje 13 lipca w Poznaniu. Później zawita kolejno do Krakowa (20.07), Gdyni (27.07), Wrocławia (3.08), Katowic (10.08), Warszawy (17.08) a zakończy się w Żywcu (24.08). W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10 trasa.

Line-up na poszczególne miasta nie został jeszcze ujawniony, ale w każdym z miast wystąpi Orkiestra w wyżej wymienionym składzie. Już 6 czerwca o godzinie 12.00 wystartuje regularna sprzedaż biletów na wydarzenie. Bilety będzie można kupić za pośrednictwem naszej strony - tutaj.


źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!