Aktualności

18-06-2019-19:00:00

Zobacz teledysk do nowego singla P!nk

Udostępnij! Tweetnij!

P!nk, która za miesiąc wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie, właśnie rozpoczęła kolejną część europejskiej trasy koncertowej i zaprezentowała teledysk do nowego singla. Reżyserem klipu jest współpracownik P!nk, tancerz Remi Bakkar.

Kadr z teledysku

Teledysk do singla "90 Days" nagrano podczas amerykańskiej części trasy koncertowej, Beautiful Trauma World Tour w miastach Portland i Detroit. W klipie oprócz P!nk występuje jej mąż, Carey Hart, a scenariusz to opowieść o tym, jak wygląda życie rodzinne w trasie. Wspólnie z P!nk na koncerty podróżuje nie tylko jej mąż, ale także córka Willow i syn Jameson. Do niedawna artystka chętnie chwaliła się blaskami i cieniami wspólnego, koncertowego życia w mediach społecznościowych, jednak ze względu na krytyczne komentarze, postanowiła nie pokazywać dzieci.Już 20 lipca P!nk wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na koncert są nadal dostępne w sprzedaży. Można je kupić tutaj.

Dyskografię piosenkarki zamyka album "Hurts 2B Human" wydany w 2019 roku. Wcześniej, w 2017 roku, P!nk wydała album "Beautiful Trauma", na którym znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: P!nk