Aktualności

18-06-2019-19:35:00

Pectus zapowiadają nowy album i prezentują nowy singiel

Udostępnij! Tweetnij!

Bracia Szczepanik przygotowują się do świętowania 15-lat działalności. Właśnie zaprezentowali pierwszy singiel z albumu, który ukaże się pod koniec tego roku.

Pectus fot. materiały promocyjne

Album zatytułowany "Najlepiej być w podróży" promuje singiel pod tym samym tytułem, nagrany z gościnnym udziałem Kasi Popowskiej. "To pierwsza piosenka z jubileuszowego albumu, który napisałem w drodze na Teneryfę. Ponadczasowy tekst Wojciecha Młynarskiego, o poszukiwaniu lepszego, dodaje skrzydeł. Natomiast głos Kasi Popowskiej pięknie oddaje zwiewność kompozycji. Myślę, że ta piosenka jest tak naprawdę pytaniem do słuchacza czy „Najlepiej jest w podróży”. Czy, gdy już odnajdziemy sens, potrafimy go docenić?," powiedział Tomek Szczepanik.

Na albumie będzie można usłyszeć także duet z Kayah, Kasią Cerekwicką, Natalia Szroeder i Małgorzatą Ostrowską. Wszystkie piosenki powstały do tekstów Wojciecha Młynarskiego.

Dyskografię zespołu Pectus zamyka wydany w kwietniu 2018 roku album "Akustycznie". Zespół zadebiutował w 2009 roku albumem "Pectus", na którym znalazł się singiel "To, co chciałbym Ci dać".


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: pectus