Aktualności

11-07-2019-18:44:00

Charli XCX zapowiada nowy singiel. Gościnnie Christine and the Queens!

Udostępnij! Tweetnij!

Charli XCX, która na wrzesień zapowiedziała premierę nowej studyjnej płyty, ujawniła że za tydzień ukaże się kolejna piosenka zapowiadająca płytę.

Materiały prasowe

Utwór nosi tytuł "Gone" i jest duetem z Christine and the Queens. Piosenka znajdzie się na albumie "Charli", który ukaże się 13 września. Utwór zadebiutuje 17 lipca wraz z teledyskiem. "Gone" to kolejna kompozycja z nowej płyty, jaką zaprezentuje Brytyjka. Wcześniej premiery doczekał się singiel "Blame It On Your Love" nagrany z Lizzo oraz "1999" z Troye Sivanem.

Premierze nowej płyty Charli będzie towarzyszyła trasa koncertowa. W listopadzie Charli wystąpi w Polsce - w warszawskim klubie Stodoła. Informacje na temat koncertu można znaleźć tutaj.

Charli XCX zdobyła dwie nagrody Billboard Music, nagrodę YouTube Music, dwie nagrody Sesac za "Kompozytorkę Roku" i nominacje do Grammy, BRIT Awards i MTV EMA. Artystka ma na swoim koncie takie przeboje jak: "Fancy", "I Love It" czy "Boom Clap", które zdobywały 1 miejsce na listach na całym świecie. W dorobku Charli XCX są już dwie duże płyty, "True Romance" (2013) i "Sucker" (2014), oraz uznane przez krytyków mikstejpy "Number 1 Angel" i "Pop 2".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Charli XCX