Aktualności

26-07-2019-17:06:04

Bishop Briggs ma tatuaż na sercu

Udostępnij! Tweetnij!

Bishop Briggs prezentuje nowy kawałek zatytułowany "Tattooed On My Heart".

Bishop Briggs fot. Universal Music Polska

Po zeszłotygodniowej premierze "Champion", czas na nowy utwór od Bishop Briggs - "Tattooed On My Heart". Do kawałka powstał również teledysk w reżyserii Tima Mattii (The 1975, Twenty One Pilots). W klipie kontynuowana jest historia z poprzedniego singla.

Za produkcję "Tattooed On My Heart" odpowiada Jonny Coffer (Beyonce, Panic! at the Disco, Emeli Sande), a współautorem kawałka jest John Newman (Calvin Harris, Rudimental).

- Mam wiele tatuaży. Zbyt wiele, by je zliczyć - mówi Bishop Briggs. - Mam takie, które przypominają mi o moim byłym albo takie, które zrobiliśmy sobie razem. Ale nie żałuję ani jednego. Kiedy oglądam je na moim ciele, przypomina mi się wiele ważnych wspomnień oraz lekcji - przypominają o tym, kim jestem. Jest jednak jeden tatuaż inny od tych zewnętrznych - taki, który mam w swoim sercu. Z tego konceptu zrodził się pomysł na "Tattooed On My Heart". Czekam na dzień, w którym ten malunek zniknie, ale póki co, mogę o tym pośpiewać. W teledysku, który jest kontynuacją "Champion", wyjaśniam, dlaczego musiałam pobić tych wszystkich złych gości w pierwszej odsłonie klipu. Pokazuję także proces leczenia ran.


Udostępnij! Tweetnij!