Aktualności

06-08-2019-16:28:19

Lauv śpiewa o samotności w serialu "Trzynaście powodów"

Udostępnij! Tweetnij!

Lauv - popowy wokalista, autor piosenek i producent - opublikował nowy singel "F*ck, I’m Lonely", który pojawi się w trzecim sezonie "Trzynaście powodów" ("13 Reasons Why").

Lauv i Anne-Marie "F*ck, I’m Lonely" fot. Mystic Production

Utwór wykonany z brytyjską wokalistką Anne-Marie, znajdzie się na debiutanckiej płycie artysty "How I’m Feeling". Numer trafi również na soundtrack do nowej odsłony serialu Netfliksa "Trzynaście powodów".

- To piosenka o odkrywaniu siebie - mówi Lauv. - Anne-Marie spotkałem po raz pierwszy kiedy graliśmy razem na Wembley. Jest świetną wokalistką. Jest szalona i ma niesamowity wizerunek sceniczny. Utworu "F*ck, I’m lonely" można posłuchać poniżej.

Pierwszym singlem zapowiadającym wyczekiwany debiut Lauva był utwór "Drugs & The Internet". Lauv opublikował też "Sad Forever", drugi utwór z płyty, który powstał, gdy Lauv zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Artysta przekazał wszystkie przychody z tego utworu organizacjom, które walczą ze stygmatyzacją zaburzeń psychicznych.

Niedawno w sieci ukazała się stworzona przez Lauva gra "Billy Meets World", inspirowana kultowym "Flappy Bird". Gracze pomagają Billyemu, psu Lauva, poruszać się w cyfrowej rzeczywistości znanej z video do "Drugs & The Internet". Gra jest dostępna na komputery i przeglądarki telefonów, a nowe poziomy będą dodawane razem z publikacją kolejnych singli artysty.

Wcześniejsze single Lauva "I Like Me Better" i "I’m so tired…" osiągnęły w Wielkiej Brytanii status złotych.

Nowy sezon serialu "Trzynaście powodów" ma liczyć 13 odcinków. W cyklu grają Dylan Minnette jako Clay Jensen, Brandon Flynn jako Justin, Alisha Boe jako Jessica, Christian Navarro jako Tony, Miles Heizer jako Alex, Ross Bulter jako Zach, Devin Druid jako Tyler oraz Justin Prentice jako Bryce.Udostępnij! Tweetnij!