Aktualności

09-09-2019-14:13:46

Bombay Bicycle Club prezentują "Eat, Sleep, Wake (Nothing But You)"

Udostępnij! Tweetnij!

Bombay Bicycle Club wracają po pięcioletniej przerwie z nowym singlem "Eat, Sleep, Wake (Nothing But You)". To pierwszy premierowy materiał grupy od czasu nominowanego do Mercury Music Prize albumu "So Long, See You Tomorrow".

Bombay Bicycle Club fot. Universal Music Polska

Pulsujący, euforyczny kawałek "Eat, Sleep, Wake (Nothing But You)" dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych. To esencja tego, co w Bombay Bicycle Club najbardziej ekscytujące. Przed udaniem się na długą przerwę, Brytyjczycy zagrali niezapomniany koncert w London Earls Court. Nowy kawałek powstał we współpracy z producentem Johnem Congletonem w studiu KONK w Londynie. Singel jest mieszanką mocnej melodii i rytmu, a zarazem zapowiada piąty album Bombay Bicycle Club. "Everything Else Has Gone Wrong" ukaże się w 2020 roku.

W styczniu 2019 Bombay Bicycle Club ogłosili, że pracują nad nowym materiałem, czym wywołali niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Wiadomość zbiegła się z ogłoszeniem koncertów na Wilderness Festival oraz osobnego koncertu w Nowym Jorku we wrześniu. Ten wyprzedał się tak szybko, że postanowiono stworzyć całą trasę po Stanach. Na początku lata muzycy Bombay Bicycle Club świętowali 10. rocznicę wydania debiutanckiego "I Had The Blues But I Shook Them Loose".Udostępnij! Tweetnij!