Aktualności

23-09-2019-09:55:15

Meghan Trainor śpiewa przebój z "Przyjaciół"

Udostępnij! Tweetnij!

Meghan Trainor pokusiła się o własną interpretację piosenki przewodniej doskonale znanej z serialu "Przyjaciele".

Meghan Trainor fot. Sony Music

Wokalistka przygotowała cover "I'll Be There For You" The Rembrandts z okazji 25-lecia premiery popularnego komediowego cyklu. Nowej wersji w wykonaniu Meghan Trainor można sprawdzić wraz z klipem ukazującym przygotowaną specjalnie z okazji jubileuszu iluminację Empire State Building. - Widziałam każdy odcinek wielokrotnie - przyznaje Fanka Rachel, Rossa, Moniki, Chandlera, Joeya i Phoebe. - Nie wierzę, że mogłam zaśpiewać tę piosenkę.

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single "All About That Bass". Piosenka o wyzwolonych kobietach, nie wstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 platynowe albumy ("Title" z 2015 roku i "Thank You" z 2016 roku), 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Jej nowy longplay "Treat Myself" planowany jest na 2020 rok.

Cykl "Przyjaciele" nadawany był przez 10 lat, od 22 września 1994 roku. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom emitują kanały Comedy Central i Comedy Central Family. W rolach głównych wystąpili Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer.Udostępnij! Tweetnij!


{* *}