Aktualności

25-09-2019-00:53:36

Lindsay Lohan bierze xanax

Udostępnij! Tweetnij!

Lindsay Lohan opublikowała teledysk do pierwszego singla od 11 lat.

Lindsay Lohan fot. Monolith

Kompozycja nosi tytuł "Xanax". W piosence udziela się Alma, która ostatnio pracowała z Miley Cyrus. Lindsay Lohan nie zdradził czy singel jest częścią większego projektu.

Lindsay Lohan zaangażowała się jakiś czas temu w projekt "Lindsay Lohan's Beach Club". Aktorka jest właścicielką klubu nocnego w Atenach, a także ośrodka wypoczynkowego na Rodos. Nowa inwestycja Lindsay Lohan to Lohan Beach House na wyspie Mykonos. I to właśnie w nowym ośrodku Lohan rozgrywa się program "Lindsay Lohan's Beach Club". Artystka wybrała ludzi, którzy są ambasadorami jej przedsięwzięcia i muszą radzić sobie z codziennymi obowiązkami obsługujących nocny klub, ekskluzywne spa oraz restaurację. Oczywiście gwiazdą programu jest sama Lindsay Lohan.

Lindsay Lohan pojawiła się gościnnie w serii "Dwie spłukane dziewczyny", a wokalnie na albumie "Paper Gods" Duran Duran. Na muzyczny dorobek 31-latki składają się krążki "Speak" (2004) i "A Little More Personal (Raw)" (2005). Ostatnio zajęta była na planie serialu "Sick Note".


Udostępnij! Tweetnij!