Aktualności

09-10-2019-17:56:22

Poliça w Hydrozagdace z nowa płytą

Udostępnij! Tweetnij!

Grupa Poliça opublikowała piosenkę "Driving" promującą album "We Stay Alive". 27 lutego 2020 roku kapela zagra w Warszawie w klubie Hydrozagadka.

Poliça "We Stay Alive" fot. Memphis Industries

Czwarty album kapeli "We Stay Alive" ukaże się 31 stycznia. Album wyprodukował Ryan Olson a zmiksował Jim Eno ze Spoon. Klip do kawałka "Driving" nakręcił Isaac Gale.

Poliça to amerykański zespół założony w 2011 roku. Ich brzmienie to mieszanka synth - popu, R&B oraz alternatywnego rocku. W skład zespołu wchodzą Channy Leaneagh (wokal,syntezator), Chris Bierden ( gitara bassowa), Drew Christopherson (perkusja), Ben Ivascu (perkusja) oraz Ryan Olson (produkcja). Grupa ma na swoim koncie cztery studyjne albumy.

Po poważnym wypadku wokalistki zespół powraca w trasę z nowym krążkiem - "When We Stay Alive". Album nie opisuje jednak wcale tragicznych wydarzeń, ale opowiada o odkupieńczej mocy przepisywania historii w celu uzdrowienia i odzyskania swojej tożsamości.

"When We Stay Alive" to nowa pewność w brzmieniu, odzwierciedlona w mocnych utworach, zakotwiczonych przez ciężkie syntezatory i pulsujące rytmy współzałożyciela i producenta Ryana Olsona. W ciągu ostatnich kilku lat Olson i Leaneagh szeroko współpracowali z muzykami z całego świata takimi jak np. Bon Iver.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Poliça