Aktualności

11-10-2019-10:18:33

Ariana Grande prezentuje soundtrack "Aniołków Charliego"

Udostępnij! Tweetnij!

Ariana Grande opublikowała tracklistę soundtracku do filmu "Aniołki Charliego".

Ariana Grande fot. Universal Music Polska

Ariana Grande jest producentem wykonawczym soundtracku, co po prostu oznacza, że odpowiada za dobór piosenek do nowej wersji "Aniołki Charliego". Wokalistka pojawia się w kilku numerach na albumie. Na płytę trafiły przede wszystkim kobiece kompozycje. Wśród nich piosenki Nicki Minaj, Chaki Khan i Normani.

Poniżej można posłuchać kompozycji "How It's Done", która wykonują Kash Doll, Kim Petras, Alma i Stefflon Don, a którą Ariana Grande pomogła skomponować.

Film "Aniołki Charliego" inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks ("Pitch Perfect 2", "Power Rangers"). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy "Narcos") napisali scenariusz.

Udostępnij! Tweetnij!