Aktualności

15-10-2019-15:11:22

Justin Timberlake zapowiada kolaborację z Lizzo

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Timberlake nagrał z Lizzo piosenkę "Flames".

Justin Timberlake fot. Universal Pictures

Justin Timberlake opowiedział o swojej współpracy w krótkim wywiadzie, który można zobaczyć poniżej.

- Szczerze mówiąc zadzwoniłem do moich wydawców i powiedziałem: "Chcę pracować z młodymi, uzdolnionym ludźmi" - wyjaśnił Justin Timberlake. - Pisze i produkuję piosenki od tak dawna, że potrzebuje doświadczyć tej energii i chcę pracować z ludźmi, którzy moim zdaniem są naprawdę niesamowici.

Justin Timberlake zdradził też, że piosenka nagrana z Lizzo nosi tytuł "Flames" i "jest dobra". Wśród współpracowników wokalisty znaleźli się też SZA oraz Meek Mill.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, "Man of the Woods", miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake niedawno zagrał w filmie "Spinning Gold", którego bohaterem jest Neil Bogart, twórca Casablanca Records.Udostępnij! Tweetnij!