Aktualności

18-10-2019-10:30:31

Kasia Kowalska śpiewa "Tolerancję" ze Stanisławem Soyką

Udostępnij! Tweetnij!

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zagrała koncert MTV Unplugged - w maju tego roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Koncert został zarejestrowany, a płyta ukazuje się 25 października.

"MTV Unplugged Kasia Kowalska" fot. Agora

Artystce na scenie towarzyszyli goście, wśród których znalazł się Stanisław Soyka. I właśnie duet z tym artystą, Jego kultowy przebój "Tolerancja", jest singlem i teledyskiem promującym ten album.

- Głęboki tekst tej piosenki jest i będzie aktualny zawsze - mówi o tej współpracy Kasia Kowalska. - Zapraszając Staszka do udziału w MTV Unplugged nie wyobrażałam sobie wykonania z nim innego utworu. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam zaśpiewać "Tolerancję" z samym autorem, a zarazem z wspaniałym artystą, którego cenię i podziwiam od lat

Podczas koncertu "MTV Unplugged Kasia Kowalska", artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian, a także o udział gości, m.in. Edyty Bartosiewicz i Stanisława Soyki.

Premiera albumu już 25 października.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!