Aktualności

23-10-2019-17:21:50

Flume i Vera Blue remiksują "Rushing Back"

Udostępnij! Tweetnij!

Flume zaprezentował dziś remix utworu "Rushing Back" z udziałem Very Blue. Autorem najnowszej wersji jest 19-letni francuski producent Petit Biscuit.

Flume fot. Archiwum Artysty

- Flume stał się moją inspiracją do wprowadzania innowacji we wszystkim co robię, odkąd skończyłem 12 lat - mówi Petit Biscuit. - Jest artystą, który nieustannie przesuwa granice naszego gatunku. To zaszczyt móc wnieść moje brzmienie do jednego z jego utworów, nadając mu nieco marzycielską jakość. Spotkałem Flume w 2015 roku w Szwajcarii, na jednym z moich pierwszych festiwali. Jestem dumny widząc jaką drogę przeszliśmy i że zdobyłem zaufanie Harleya.

Oryginalna wersja ukazała się we wrześniu i do tej pory uzyskała już ponad 12 milionów streamów. Warto przypomnieć, że w tym roku ukazały się również: "Let You Know" feat. London Grammar, "Quits" wspólna EP-ka z raperem Reo Cragunem, jak również wysoko oceniony "Hi This Is Flume" mixtape.

Świeżo po festiwalowych setach, w takich miejscach jak Lolla, a także Osheaga, Outside Lands, japońskie Summer Sonic Festival, australijskie Listen Out i dwa wyprzedane występy na Red Rocks, Flume wraca do Europy. Otwarcie trasy już w najbliższy poniedziałek 28 października w Warszawie. Supportować go będą Bass Astral oraz Ross From Friends.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: flume