Aktualności

30-10-2019-10:31:50

Ariana Grande zachwala swoją pracę przy "Aniołkach Charliego"

Udostępnij! Tweetnij!

Ariana Grande opublikowała zapowiedź soundtracku do filmu "Aniołki Charliego".

Naomi Scott Kristen Stewart i Ella Balinska fot. Sony Pictures

W zapowiedzi znalazły się fragmenty wszystkich kompozycji z albumu, którego produkcją zajęła się Ariana Grande. W klipie wykorzystano ujęcia z filmu, także nieznane wcześniej ze zwiastunów. Wśród wykonawców znaleźli się poza Arianą Grande m.in. Miley Cyrus, Lana Del Rey, Normani, Nicki Minaj, Kim Petras czy Anitta.

Film "Aniołki Charliego" inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks ("Pitch Perfect 2", "Power Rangers"). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy "Narcos") napisali scenariusz.

Film trafi do kin w Polsce 24 stycznia 2020.Udostępnij! Tweetnij!