Aktualności

21-11-2019-10:30:05

Kuba Karaś z The Dumplings producentem nowego numeru Ptakovej

Udostępnij! Tweetnij!

Ptakova opublikowała piosenkę "Bez nas".

Ptakova fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Ptakova do współpracy nad nowym utworem postanowiła zaprosić Kubę Karasia z The Dumplings. Wspólnie stworzyli muzykę do "Bez nas", a Kuba dodatkowo wyprodukował utwór.

- Kuba to super człowiek - mówi Ptakova. - Cieszę się, że mogłam zaczerpnąć trochę z jego szalonej i kreatywnej głowy i współdziałać. Ciekawym doświadczeniem było oddanie warstwy tekstowej Kasi Lins, którą cenię i podziwiam. Czasami okazuje się, że w relacji, w której jesteśmy coś wygasa, zanika i przemija. I, choćbyśmy nie wiem co robili, nagle na każdym kroku pojawia się jakiś mur oddzielający dwoje bliskich sobie ludzi. Myślę jednak, że siła tkwi w pokonywaniu pewnych barier i rozbijaniu tych murów. Może drogą do ich rozbicia jest chwilowy oddech w samotności i znalezienie punktów odniesienia?

Utwór "Bez nas" jest kolejnym zwiastunem debiutanckiego albumu Ptakovej. Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie featuringami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne. Jej największy sukces to utwór "Lawina", przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – "List" i "Alfabet"). Towarzyszył mu teledysk, który na YouTube obejrzano ponad pół miliona razy. Nagrywała też w kooperacji z Miuoshem, Jordahem i Kubim Producentem. oraz w ramach projektu SOXSO. Aktualnie nad nowym materiałem współpracuje z Markiem Dziedzicem, który produkował płyty m.in. Meli Koteluk oraz Sorry Boys.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Ptakova